مستر بار ایران

بزرگترین سامانه حمل کالا در تمامی ابعاد و اوزان به سراسر میهن با حداقل قیمت و حداکثر سرعت

مستر بار در خدمت شما

با سلام

قصد این بود تا همچون تمامی کسب و کارها در اولین پست صرفا خود و خدماتمان را معرفی کنیم اما تصمیم گرفتیم بجای توضیحات تکراری تفاوت خود را با سایر سامانه های حمل بار عنوان کنیم تا شما بعنوان ارباب رجوع و مالکین اصلی تمامی سامانه ها ما را داوری نموده و بدون توجه به زیاده گویی های ما تصمیم به شروع و یا رد همکاری بنمایید.

آقای بار فقط و فقط به خدمت بهتر و بیشتر می اندیشد بدون اینکه بفکر منافع خود باشد و به همین منظور جدیدترین روش های حمل کالا را دقیقا به همان ترتیب که در سامانه های بین المللی همچون DHL اجرا می شوند را پیاده سازی نموده و به همین دلیل از کمترین خطای عملیاتی برخوردار است.

آقای بار تمام مراحل را از ابتدا تا آنها با کمک متخصصین خبره خود بصورت کاملا علمی و البته بنابه تجربه عملی اجرا میکند و به همین دلیل است که در تمام مراحل اخذ کالا ، تفکیک و تقسیم و همچنین ارسال تا تحویل را با دقت کامل رصد نموده و در هر ساعت از شبانه روزامکان پیگیری ارسال توسط مشتری فراهم می‌باشد و جالب این است که این پروسه همچنان با قیمت های بسیار پایین انجام میشود به گونه ای که هیچ یک از سامانه های مدرن و سنتی حمل بار قادر به رقابت با ما نیستند.

آقای بار حتی در روش های متنوع خود برای فروشگاه‌های زنجیره ای هم چاره‌ اندیشی نموده تا محصول ارزانتر بدست مصرف کننده برسد

آقای بار از شما دعوت میکند تا منت گذاشته و مطالب این سایت را مطالعه بفرمایید و از خدمات نوین ما آگاه شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *