آقای بار و کسب و کارها

سلام

آقای بار همان باربری قدیمی خیابان شوش است که همچون ققنوسی از خاکستر خویش سربرآورده تا با استفاده از سالها تجربه، اینبار اما در قامت یک جوان تنومند راههای نوین و به روز را در خدمت رسانی خود منظور نموده است.

در عصر ارتباطات، دیگر صاحبان تجارت و کسب و کار فقط ارسال سریع و ارزان برایشان کافی نیست و اطمینان از تحویل بموقع و رصد کالا یکی از اولویت های مهم خویش در امر حمل و نقل میباشد.

باربری ها اکنون باید امکاناتی را به مشتریان خود ارائه کنند تا ایشان بتوانند حتی ساعت تحویل کالا به گیرنده را هم از قبل تعیین کنند و دقیقا زمان دریافت کالا از سوی گیرنده را بدانند. بطور مثال شما بعنوان یک مشتری برای روز تولد مادرتان که در شهر دیگری سکونت دارد کادویی تهیه نموده و قصد دارید آنرا دقیقا در ساعتی که در حال مکالمه تلفنی با ایشان هستید، به دستش برسد، آیا تا کنون سرویس حمل و نقلی چنین خدماتی را ارائه می نموده اند،پاسخ به این سوال به راحتی امکان پذیر نیست و حتی سرویس های لاکچری و گران قیمت هم نمی‌توانند این اطمینان را به شما بدهند اما آقای بار با ادغام تجربه و مدرنیته قرار است چنین سرویسی را در کنار سرویس های بیشمار نوین به شما تقدیم نماید و این کمترین روش ممکن برای تشکر از شما خواهد بود که ما را در رسیدن به اهداف خود یاری نموده اید.

یک دیدگاه در “آقای بار و کسب و کارها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *